Największy turniej Kings of War w Polsce!

Jestem jednym z koordynatorów mistrzostw Polski, we wspaniałą grę figurkową, jaką jest Kings of War. Setki krasnoludów, elfów czy orków staczają bitwy między sobą przy światłym przywództwie ich dowódców.

No i zorganizowałem turniej. Drugi raz w podjąłem się tego zadania, ale czego się nie robi dla środowiska nerdów i oczywiście wiecznej chwały. Powiem szczerze, trochę mnie to wszystko nerwów i zachodu kosztowało, jednak efekt, jak potwierdzą wszyscy uczestnicy, był warty włożonej pracy.

Turniej odbył się w klubie gier bitewnych „Dragon” który rezyduje w auli instytutu lotnictwa. Świetne duże miejsce, makiet jest tyle ile dusza zapragnie i blisko znajduje się dobry chińczyk. Ten klub jest najlepszy i prowadzą go wspaniali ludzie. Przez to aż 3 turnieje odbywały się jednocześnie i mieliśmy limit miejsc tylko albo aż 24. Chętnych było więcej niż miejsc, co cieszy i mnie osobiście zaskoczyło.

Korzystając z takiej dobrej frekwencji odezwałem się do wielu potencjalnych sponsorów, którzy chcieliby się zareklamować przy okazji tego wydarzenia. I znalazłem aż 6 firm które wsparły nas i teraz je pochwalę. Sklep Paladynat lider w ściąganiu nowych graczy, sklep FGB bardzo przyjemne miejsce do grania w Warszawie, www.battle-models.com sklep internetowy z ogromnym modelarskim asortymentem, www.minimonsters.eu wspaniałe żywiczne tereny, www.Kromlech.eu sponsorował nagrodę dla najlepiej pomalowanej armii i www.miniaturesartteam.com sprezentowało zniżki na swoje walizki (polecam) dla 3 najgorszych graczy.

Każdy uczestnik dostał jakąś nagrodę i każdy zjadł kawałek szarlotki przygotowanej prze moją narzeczoną. Wszyscy byli zadowoleni i mam nadzieję, że powtórzymy to jeszcze w tym roku.